Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Husova 8, Hustopeče 69301

Wine Wellness Hotel Centro **** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic.V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. Součástí hotelu je unikátní Wine Wellness, vůbec první zařízení tohoto druhu v České republice. Víno a vinné procedury jsou hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá. Příjemné posezení v letních měsících poskytuje vnitřní zahradní nádvoří hotelu nebo letní terasa. Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením. Pro firmy jsou zde konferenční prostory pro 20 – 200 osob. V hotelové restauraci Pálava nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně oceněné Czech Specials. Volný čas můžete strávit nejenom pobytem v moderním wellness centru, ale je Vám k dispozici také Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky. V okolí hotelu neleznete vinařské cyklostezky, tenisový kurt, plaveckou halu, letní aquapark, turistické trasy a památky UNESCO.Recepce je otevřena 24h denně.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj standard
Dvoulůžkový double superior +
Dvoulůžkový double superior s přistýlkou
Dvoulůžkový double superior
Dvoulůžkový twin standard
Jednolůžkový pokoj superior +
Dvoulůžkový double standard
Dvoulůžkový double standard s přistýlkou
Mezonetový apartmán
Třílůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si z 6ti pobytových balíčků nabízených v Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Pokoje

Hotel nabízí ubytování v celkem 55 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC, velkou LCD TV s rozsáhlou nabídkou programů, telefonem, WiFi připojením a jsou zabezpečeny elektronickým zámkovým systémem.

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Gastronomie

Součástí objektu je restaurace, pivnice, kavárna, 2 venkovní posezení, venkovní gril. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek s nabídkou degustace vína s výkladem odborného sommeliéra a cimbálové muziky. Pestrá nabíka míchaných nápojů, káv a českých specialit.

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Recepce

Recepce je otevřena 24h denně.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • JCB
 • Sphere

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Dostupnost

Hotel Centro najdete v samotném srdci jižní Moravy, v Hustopečích. Nejsnáze tam přijedete po dálnici D2 – exit 25, přibližně 25 km od Brna ve směru na Bratislavu.

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Okolí

Hotelové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, kulečník, stolní fotbal, šachový stolek. Malebná příroda zpestřená nesčetnými vinohrady je ideálním místem pro aktivní odpočinek (cyklistika, vodní sporty, tenis, turistika). Svou strategickou polohou je hotel Centro oblíben jak k rodinným dovoleným tak k firemním či skupinovým akcím.

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Speciální akce a slevy

Hosté Wine Wellness Hotelu Centro Hustopeče mají volný vstup na 1 hodinu do "Mokré zóny" wellness ( whirlpool, Kneippova vinařská stezka, finská sauna, parní kabina - laconium, bylinková sauna, solná vinná lázeň, finské vědro a masážní sprchy ).

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče Další informace

V srdci vinařské oblasti jižní Moravy najdete unikátní Wine Wellness Hustopeče. Vůbec první zařízení tohoto druhu v České republice. Víno a vinné procedury jsou hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.Ve Wine Wellness Hustopeče naleznete za recepcí „Suchou zónu“, která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku. Projdete-li šatnami, po Vaší pravé ruce naleznete Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů. Další skvělou možností je Masérská místnost s automaticky polohovatelným masérským lehátkem, které zajistí Vaše maximální pohodlí při masáži. Jsme zaměřeni na masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách. Vítanou změnou je pak Zábalová místnost, kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje. Za nimi se nalézá Odpočinková zóna, jejíž atmosféru umocňuje výše stropu a nevídaný pohled na Dům pánů z Vizovic.Po schodech o patro níže na Vás čeká „Mokrá zóna“, ve které si můžete libovolně vybrat, který druh lákadel vyzkoušíte. Je zde Whirlpool s příjemnou odpočinkovou atmosférou, doladěnou skvostným vitrážním oknem. Dále následuje „Saunový svět“, kde naleznete 4 druhy saun, ochlazující vědro či sprchy, které umí závalový déšť. Finská sauna voní smrkovým dřevem a je zde teplota 80-95 °C s vlhkostí 3-12%. Kneippova vinařská stezka, se střídajícími se nádržemi se studenou a teplou vodou, výborně napomáhá rekonvalescenci cévního aparátu dolních končetin, zvláště na těžké nohy a slouží jako prevence křečových žil.Solná vinná lázeň, která čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže. Je zde sálavé teplo okolo 30°C s esencí Alpských bylin. Kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen, uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé 3 min. zkrápěn pramínkem vody. Zde je teplota mezi 55-65 °C s vlhkostí 20-40%. Parní sauna či Laconium v této kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72% s inhalací dle vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry ve stejné teplotě.
Hotel Centro disponuje konferenčními prostory pro 10 – 220 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání. Konferenční salonky jsou moderním a historickém stylu. Salonky se dají využít také k rodinným oslavám a svatbám.

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Husova 8, Hustopeče
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.